Series
Ratings
439
Dear XRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
Beyond the BarRated ★ 3.0
S LineRated ★ 2.5
Nine PuzzleRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Resident PlaybookRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
KarmaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Number You Have DialedRated ★ 2.5
Suspicious PartnerRated ★ 3.0
The K2Rated ★ 3.0
Family PlanRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
A Murder at the End of the WorldRated ★ 3.5