Movies
Ratings
289
The Hitman's BodyguardRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0
The Jungle BookRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Straight Outta ComptonRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 5.0
SnatchRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.0
Shaun the Sheep MovieRated ★ 3.5
SpectreRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0- Scary HouseRated ★ 2.0
The MartianRated ★ 4.0
Quantum of SolaceRated ★ 3.5
Casino RoyaleRated ★ 4.0
Hot FuzzRated ★ 5.0