Titles you rated
Some Day or One DayRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 3.0- Searching for the Full MoonRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 2.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
- My Little MonsterRated ★ 3.0
Blue Spring RideRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0