Titles you rated
ElioRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
CodaRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 2.5
SnowpiercerRated ★ 2.5
Being John MalkovichRated ★ 1.5
Blue JasmineRated ★ 1.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
Inside Llewyn DavisRated ★ 1.5
ExhumaRated ★ 3.0- You Will Die After Six HoursRated ★ 1.5
MissingRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 1.0
In the Mood for LoveRated ★ 2.0
Mona Lisa SmileRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 1.0
Reality+Rated ★ 3.5
RevengeRated ★ 3.5