Movies
Ratings
2082
The Exit 8Rated ★ 3.5
The Woman in Cabin 10Rated ★ 3.5- TarotRated ★ 2.5
- NoiseRated ★ 3.0
ItRated ★ 4.0
TogetherRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 4.5
Deepwater HorizonRated ★ 3.5
MantisRated ★ 2.0- Murder ReportRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
BallerinaRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
28 Years LaterRated ★ 4.5
Wall to WallRated ★ 2.5
The BeekeeperRated ★ 3.5
Bone TomahawkRated ★ 3.5
BrickRated ★ 2.5