Titles you rated
Road No. 1Rated ★ 1.0
SoulRated ★ 4.0
Jeong Do JeonRated ★ 5.0
Vampire ProsecutorRated ★ 4.0
Empress MyeongseongRated ★ 1.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 3.5- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 5.0- DamoRated ★ 4.0
Tale of ArangRated ★ 4.0- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
Big ThingRated ★ 4.0
GiantRated ★ 4.0
The Great DoctorRated ★ 1.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 3.0