Movies
Ratings
462
Dark ShadowsRated ★ 5.0
MidwayRated ★ 1.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 2.0- The ScamRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 1.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 2.0
FocusRated ★ 2.0
Morning GloryRated ★ 2.0
Kick the MoonRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
Final Destination 2Rated ★ 2.0
AnacondaRated ★ 3.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
Crimson TideRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 2.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 1.0
The Bourne LegacyRated ★ 1.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 1.0