Series
Ratings
136
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Laid-Back Camp Season 3Rated ★ 4.0
Laid-Back Camp Season2Rated ★ 4.5
Murder MindfullyRated ★ 4.5
Only Murders in the Building Season 3Rated ★ 4.0
Only Murders in the Building Season 2Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5- The FrogRated ★ 2.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Russian DollRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Russian DollRated ★ 4.0