Movies
Ratings
200
Good NewsRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
Nobody KnowsRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
MantisRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 2.5
The MastermindRated ★ 3.0
OmahaRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 5.0
JawsRated ★ 3.5- VirusRated ★ 2.0
BallerinaRated ★ 3.5