Titles you rated
Shanghai KnightsRated ★ 5.0
I Am The KingRated ★ 5.0
Police StoryRated ★ 5.0
Marine BoyRated ★ 2.0
GodzillaRated ★ 4.0
The Karate KidRated ★ 4.0
Three Kingdoms: Resurrection of the DragonRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 3.0
Deep Blue SeaRated ★ 4.0
Like a VirginRated ★ 2.0
Mars Attacks!Rated ★ 2.0
Scary MovieRated ★ 5.0
PredatorRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 5.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.0
FearlessRated ★ 4.0
MontageRated ★ 3.0
Home Alone 3Rated ★ 4.0