Titles you rated
- Murder ReportRated ★ 4.0
- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
FierceRated ★ 1.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
It’s Okay!Rated ★ 3.5- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.5
Hitman 2Rated ★ 3.0
Dark NunsRated ★ 2.5
NosferatuRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 3.5- The Perfect FishplateRated ★ 4.0
DoubtRated ★ 4.5
The Lives of OthersRated ★ 4.0
About FamilyRated ★ 2.0