Movies
Ratings
41
The SubstanceRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Project SilenceRated ★ 2.5
EscapeRated ★ 3.0
461 Days of Bento: A Promise Between Father and SonRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.5
The LobsterRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.5
Nobody KnowsRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
JokerRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0