Titles you rated
Dragon BallRated ★ 5.0- Yu Yu HakushoRated ★ 5.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Big Bet Season 2Rated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Jeen-yuhs: A Kanye TrilogyRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Long VacationRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.5
The Naked DirectorRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Love and GloryRated ★ 4.0
Jang Yeong SilRated ★ 3.5
Nobunaga ConcertoRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
Emperor Wang GunRated ★ 5.0- King and QueenRated ★ 4.0