Movies
Ratings
195
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0
HairsprayRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
MicrohabitatRated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.5
The HimalayasRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5