Movies
Ratings
130
3 IdiotsRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
OctopussyRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Scent of a WomanRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 5.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
Charlie's AngelsRated ★ 4.0
Art Museum by the ZooRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Sex and the CityRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0