Series
Ratings
19
PluribusRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0- Three Idiots in KenyaRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 2.5
Modern FamilyRated ★ 5.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
Fictitious OL DiaryRated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Nagi's Long VacationRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 3.5- Love in the Big CityRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Severance Season 2Rated ★ 5.0
Severance Season 1Rated ★ 5.0