Movies
Ratings
1522
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Venom: The Last DanceRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 4.5
The BatmanRated ★ 3.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.5
DamselRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
BrokerRated ★ 4.0
The Fall GuyRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
AlienoidRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0