Series
Ratings
48
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.5
Anne with an ERated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Shopaholic LouisRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.0
Warm and CozyRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.0- Angel's KissRated ★ 3.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Tale of ArangRated ★ 3.5
A Love To KillRated ★ 3.5