Titles you rated
The Parent TrapRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 4.0
Love On-AirRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 3.0
ThorRated ★ 5.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 3.0