Titles you rated
The Butterfly Effect 2Rated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 4.5
Northern Limit LineRated ★ 4.5
MinionsRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Final Destination 2Rated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 3.0
Van HelsingRated ★ 3.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 2.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
AnastasiaRated ★ 4.0
FluRated ★ 2.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.5
What's Your Number?Rated ★ 3.0
Texas Chainsaw 3DRated ★ 3.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5