Titles you rated
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
MIU404Rated ★ 4.5
deleRated ★ 3.0
Your Turn To KillRated ★ 4.0
99.9 Criminal LawyerRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Skam France Season 1Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5- Ushijima the Loan Shark Season 3Rated ★ 4.0
Ushijima the Loan Shark Season 2Rated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
Ushijima the Loan Shark Season 1Rated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 2.5
SignalRated ★ 4.0