Movies
Ratings
1027- NoiseRated ★ 4.0
Heart of StoneRated ★ 1.0
Rebel Moon — Part One: A Child of FireRated ★ 4.0
PearlRated ★ 3.5
ClinicalRated ★ 2.5
The StraysRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Fast XRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 4.5
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 4.5
Ghosts of WarRated ★ 2.5
Men of PlasticRated ★ 3.5
Spiral: From the Book of SawRated ★ 3.0
Black AdamRated ★ 4.0
Bad GeniusRated ★ 3.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 4.5
The CollectorRated ★ 3.5