Movies
Ratings
926- Omniscient ReaderRated ★ 0.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Handsome GuysRated ★ 3.5
The AbyssRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Hitman 2Rated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0
Yaksha: Ruthless OperationsRated ★ 2.5
Wall to WallRated ★ 2.5
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 1.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Hi.5Rated ★ 4.5
Dark PhoenixRated ★ 3.0
Don't Worry DarlingRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0