Series
Ratings
127
Low LifeRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 4.5
Final DraftRated ★ 2.5
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 4.0- Kian's Bizarre B&BRated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
NewtopiaRated ★ 2.0
WatchmenRated ★ 3.0
New Recruit Season 3Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
KarmaRated ★ 4.5
WestworldRated ★ 3.5
WestworldRated ★ 4.0