Titles you rated
Digimon FrontierRated ★ 3.5
Read or Die OVARated ★ 5.0- Please Save My EarthRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam OO Season 1Rated ★ 5.0
Martian Successor NadesicoRated ★ 3.5
SlayersRated ★ 3.0
Red Riding Hood ChachaRated ★ 3.0
His and Her CircumstancesRated ★ 3.0- 하얀마음 백구Rated ★ 3.5
- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 5.0
Darker Than Black: GaidenRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0