Titles you rated
Big DaddyRated ★ 3.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.0
Bring It On: Fight to the FinishRated ★ 4.0
Big Momma's HouseRated ★ 4.0
Big Momma's House 2Rated ★ 4.0
Fly Away HomeRated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 3.0
Boys Over Flowers: FinalRated ★ 3.0
17 AgainRated ★ 3.0
Ice PrincessRated ★ 3.0
StreetDance 2Rated ★ 3.0
Venus TalkRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.0
The SmurfsRated ★ 4.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Lovers of 6 YearsRated ★ 3.0
High School Musical 2Rated ★ 3.0