Series
Ratings
201
Ranking of KingsRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.0
Delicious in DungeonRated ★ 3.0
The Law of UekiRated ★ 2.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.5
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 3.0
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
LiveRated ★ 2.5- Violet Evergarden: SpecialRated ★ 3.5
- AjinRated ★ 2.5
Wind BreakerRated ★ 2.0
Yuri!!! on IceRated ★ 1.5
Strangers From HellRated ★ 2.0- My Hero Academia: Yuei Heroes BattleRated ★ 5.0
- My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 4.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 1.5