Movies
Ratings
796
ElementalRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
HuntRated ★ 4.5
CarterRated ★ 0.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Jurassic World: DominionRated ★ 2.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 3.5
Yaksha: Ruthless OperationsRated ★ 1.5
Black CrabRated ★ 2.5
Don't Breathe 2Rated ★ 1.5
In Our PrimeRated ★ 3.0
Perhaps LoveRated ★ 2.0- Love and LeashesRated ★ 0.5
Tomb of the RiverRated ★ 1.0
Enola HolmesRated ★ 1.0
CallRated ★ 3.5
Mother/AndroidRated ★ 0.5
Don't Look UpRated ★ 4.0