Movies
Ratings
171
Ben-Hur: A Tale of the ChristRated ★ 4.5
Darkest HourRated ★ 4.0
Steve JobsRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.0
The Passion of the ChristRated ★ 5.0
The ShiningRated ★ 4.5
Fasten Your SeatbeltRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Enemy of the StateRated ★ 4.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Escape from the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Beneath the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Ben-HurRated ★ 4.5
ScarfaceRated ★ 4.5
If Anything Happens I Love YouRated ★ 5.0
The Great DictatorRated ★ 5.0
RockyRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5