Titles you rated
CliffhangerRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.0
UndisputedRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 3.0
StargateRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
Kick-Ass 2Rated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 2.0
3 IdiotsRated ★ 4.0