Titles you rated
Beau Is AfraidRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.0
Talk to MeRated ★ 2.0
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 2.5
It Chapter TwoRated ★ 2.5
RevelationRated ★ 3.0
Dark NunsRated ★ 3.0- PilotRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 3.5
Project SilenceRated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 3.5
FAQRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 5.0