Titles you rated
UntamedRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Hot SpotRated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Adventure by Accident Season 3Rated ★ 4.0
Adventure by Accident Season 2Rated ★ 4.0
Adventure by Accident Season 1Rated ★ 4.0- 태어난 김에 음악일주Rated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
Deca-DenceRated ★ 3.5
Sweet Tooth Season 1Rated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 5.0
Into the NightRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5