Movies
Ratings
100
The Berlin FileRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 2.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
QuickRated ★ 2.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 3.0
AmadeusRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 3.0