Titles you rated
LTNSRated ★ 4.0
A Model FamilyRated ★ 3.0
Mad for Each OtherRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5- The Reason We Can’t SleepRated ★ 4.0
If We Were A SeasonRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5- Banana Actually Season 1Rated ★ 4.0