Movies
Ratings
289
The NegotiatorRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5
ObsessedRated ★ 1.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 3.0
High SocietyRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 4.0
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 4.0
Emergency DeclarationRated ★ 2.5