Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
The Interest of LoveRated ★ 3.0
Sakamoto DaysRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Do You Like Brahms?Rated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
Inventing AnnaRated ★ 3.0
Chief KimRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Something in the RainRated ★ 2.0
Fight For My WayRated ★ 3.5