Titles you rated
LoganRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Weathering With YouRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5