Movies
Ratings
720
The Night OwlRated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 4.5
Hana and AliceRated ★ 3.5
Bring It OnRated ★ 3.0
Bride WarsRated ★ 3.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 1.5
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 3.0
Mona Lisa SmileRated ★ 3.0
StepmomRated ★ 4.0
Four Weddings and a FuneralRated ★ 3.0
Small Time CrooksRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 3.0
My GirlRated ★ 4.0
Back to BurgundyRated ★ 4.5
Jurassic World: DominionRated ★ 2.5
La Vie en RoseRated ★ 4.0
Sorry We Missed YouRated ★ 4.0- The Student and Mister HenriRated ★ 3.5