Movies
Ratings
27
The HostRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
My Tutor FriendRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0