Titles you rated
TenetRated ★ 4.5
Reservoir DogsRated ★ 4.0
Lucky Number SlevinRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
EvolutionRated ★ 2.0
AshfallRated ★ 3.5
White SnakeRated ★ 3.5
Escape RoomRated ★ 3.5
NightcrawlerRated ★ 3.0
Taxi DriverRated ★ 3.5
Doctor SleepRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.0
ItRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
PersonaRated ★ 3.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.0