Movies
Ratings
104
Your Name.Rated ★ 4.5
The VowRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
8 MileRated ★ 4.5
Nothing SeriousRated ★ 5.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 4.0- Harry Styles: Live in ManchesterRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Big FishRated ★ 4.5
It's a Boy Girl ThingRated ★ 4.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.0
Now Is GoodRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 4.5
Heart is...Rated ★ 5.0