Titles you rated
Silver Spoon Season 2Rated ★ 5.0
美少女戦士セーラームーンCrystal Season IIRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- Mobile Suit Gundam SEED Destiny HD REMASTERRated ★ 5.0
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 5.0
The Faraway PaladinRated ★ 5.0
The Faraway Paladin: The Lord of Rust MountainRated ★ 4.5
Tsukimichi -Moonlit Fantasy-Rated ★ 4.0
More Than a Married Couple, But Not LoversRated ★ 4.0
The Twelve KingdomsRated ★ 5.0
Kingdom Season 5Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Firefighter Daigo: Rescuer in OrangeRated ★ 5.0
Future GPX Cyber Formula SINRated ★ 5.0- Future GPX Cyber Formula SAGARated ★ 5.0
Future GPX Cyber Formula ZERORated ★ 5.0- Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon? Season 4 Part 2Rated ★ 5.0
Soukyuu no Fafner: Dead Aggressor - The BeyondRated ★ 5.0