Series
Ratings
76
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.0
House of the Dragon Season 2Rated ★ 5.0
What If...? Season 3Rated ★ 2.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Secret InvasionRated ★ 2.0
What If...? Season 2Rated ★ 3.5
Loki Season 2Rated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
HawkeyeRated ★ 3.5
What If...? Season 1Rated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 4.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 5.0
Warrior Nun Season 1Rated ★ 3.0
Community Season 1Rated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 5.0