Movies
Ratings
475
Black PantherRated ★ 3.0
OkjaRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 3.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
V.I.P.Rated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 4.5