Titles you rated
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.5
Love, LiesRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.0
A Most Wanted ManRated ★ 3.5
AlohaRated ★ 1.5
Your Name.Rated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 2.5