Movies
Ratings
524
Se7enRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.0
The Wild RobotRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Brokeback MountainRated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.5
SmugglersRated ★ 3.0
The BatmanRated ★ 4.0
Fear Eats the SoulRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 3.5
HuntRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Promising Young WomanRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
The FavouriteRated ★ 4.0