Titles you rated
Dream High 2Rated ★ 3.0
The Good DoctorRated ★ 2.0
School 2013Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
MistyRated ★ 2.5
The Good DoctorRated ★ 1.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 1.0
Big Little LiesRated ★ 1.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 1.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 1.0
Dream HighRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 1.0
PinocchioRated ★ 1.0
Innocent DefendantRated ★ 1.0
The Princess's ManRated ★ 1.0
One More Happy EndingRated ★ 1.0
ChernobylRated ★ 2.0
Still 17Rated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 1.0- Blood Blockade Battlefront & BeyondRated ★ 0.5