Titles you rated
Mean GirlsRated ★ 3.5
The VowRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
Mr. GoRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.5
Penguins of MadagascarRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
Finding DoryRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 4.5
PandoraRated ★ 4.0
Thread of LiesRated ★ 4.5
Man on the EdgeRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
HowlingRated ★ 4.0
R2B: Return to BaseRated ★ 3.5
Perfect NumberRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.0