Titles you rated
The King: Eternal MonarchRated ★ 3.0
May It Please the CourtRated ★ 3.5- Love in the Big CityRated ★ 3.5
As You Stood ByRated ★ 3.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
My YouthRated ★ 3.0
Fated to Love YouRated ★ 2.5
Love All PlayRated ★ 3.0
All About My RomanceRated ★ 3.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.0
Law and The CityRated ★ 3.0
Marry My Husband: JapanRated ★ 3.0
Stepmother and Daughter's BluesRated ★ 3.5
Romantics AnonymousRated ★ 3.0
MistressRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
VIPRated ★ 2.5
Nine PuzzleRated ★ 3.0
A Virtuous BusinessRated ★ 3.0