Titles you rated
A House of DynamiteRated ★ 3.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.5
BugoniaRated ★ 3.0
The Exit 8Rated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
TogetherRated ★ 2.5
BallerinaRated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 4.5
Predator: Killer of KillersRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 5.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5